Vegetící "farmář" a pracující chudák

14. září 2016 v 22:28 | Sonča |  Eddie ♥ - 2016

Vegetící farmář a pracující chudák

Víkend se vezl v pracovním duchu, bylo vedro a tak Eddie relaxoval u vody a já mezitím čistila okolí jeho "áčka" a čistila spáry dlažby od trávy, která spárami prorůstá.
Eddie si se mnou "povídal" svým typickým "Hůůů" a údivnými zvuky. Já si myslím, že se mi spíš snažil naznačit, že mu tam vadím a že bych si s prací mohla pospíšit, aby měl klid. Celkově mě chytlo uklízení, takže Eddie měl po relaxu, když jsem mu přestěhovala koupadlo a plochu pod koupadlem, která není zarostlá trávou jsem využila jako "políčko" pro pár stroužků česneku, které se mi podařilo zachránit. Přesněji řečeno, pár stroužků PRAVÉHO ČESKÉHO DOMÁCÍHO česneku, tudíž nechat schnít i ten zbytek by byl hřích, takhle si SNAD vypestuju svůj vlastní... A jiné místo, než Eddův plac mě nenapadlo... Navíc.. Eddův plac je extra úrodný důsledkem žížal, které mu tam dávám, když někdy na nějakou narazím venku.


Eddouška jeho políčko uchvátilo, pořád po něm šlapal a zvedal kusy plevele, které na hlíně ležely.. Když jsem zasazený česnek prolila vodou, Edd na mě koukal a asi si říkal: "Holka, ty musíš bejt z toho sluníčka úplně šílená! Vždyť koupadlo si dala vedle, kam leješ tu vodu?" To samé si musel říkat i táta, který zrovna procházel kolem a který o zasazeném česneku nevěděl.

Farmář Edda pole měl...
Íííí jááá Íííí jááá hou!
Na tom poli česnek měl...
Íííí jááá Íííí jááá hou!

Pak jsem zalezla domů a na internetu hledala, jak nejlépe odstanit plevem mezi spárami dlaždic a tak vznikl můj supr-čupr-odstraňovač plevele. A jak to dopadlo? Plevel trošku sechnul, zato dvůr nám srmdí jako popelnice na kterou praží letní slunce ještě o 3-4 dny později! Hroznej puch! Nakonec plevel odstranila stará dobrá motička! :) :D

Úklidový dozor

Když vedro k večeru trochu opadlo, vyrazili jsme s Eddiem ven. Eddie lítal krásně... Letos si ani nevzpomínám, že by mi někdy někde zůstal... Vlastně jednou, ale to sledoval káně létající kolem a já se modlila, aby mi za ním, stejně jako tenkrát nevzal čáru. Sláva! Nevzdal a zůstal na větvi... :D


Včera jsme museli lítání ošidit a to z důvodu, že mi Božský přivezl z jihu, kde byl na kachním honě, 4 střelený divoký kachny. Takže začalo škubání.
Edd se zájmem sledoval, co dělám. Moc dobře věděl, co to mám. Takže vykulil očka a koukal stejně jako ten nejroztomilejší žebrající pes. Dokonce byl tak sladký, že jsem mu jednu kachnu ořezala a k večeři si dopřál kachní prsíčko zbytek jsem mu dala zamrazit na příště.
I přes to, že byl nakrmenej dost, pořád koukal, jestli něco nedostane navíc.. Hladovej rozhodně nebyl... :D Jen moc dobře věděl, že dostal něco mnohem lepšího než běžně dostává.. Zvěřina je zvěřina...


O sokolnictví:

Klikni na Eddouška a převede tě to na jeho facebookové stránky...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klik, že jsi tu byl/a..

KLIK..

Komentáře

1 Leník Leník | Web | 20. září 2016 v 23:27 | Reagovat

:D :D Z toho obrázku a textu pod ním nemůžu :'D. Super!!!
My plevel odstraňujeme ze spár u chodníku hřebíkem. Je to fakt dobrý. Hodně nás to baví a pak se od toho nemůžeme odtrhnout :D a výsledek je docela vidět :) - což je optimistický :D.

Pozdravuj Eddouška :*

2 Jana Jana | E-mail | Web | 24. září 2016 v 15:16 | Reagovat

:D :D Ten modrý komentář :D :D :D Hele počítáš s tím, že nejspíše půjdeš na moji možná možnou svatbu? :)

3 Sonča Sonča | E-mail | Web | 24. září 2016 v 20:11 | Reagovat

[1]: Jeden z prvních, co jsem namalovala při vzniku "Eddítka" :)
Když vás to ta baví, nechcete přijet za Eddíkem a rovnou mu to tam vyčistit? :D Mě to totiž nebaví vůbec.. :D

[2]: :D :D :D no co co.. až do tý hlavičky mu vidím! :D
No to si piš, že jo! :D Už aby to bylo! :D

4 Haník Haník | Web | 6. října 2016 v 21:09 | Reagovat

No, to ještě bylo teplo. Teď je to hrůza a docela velkej skok :///.
Tak z tebe bude ještě zahradnice, joo? :D Tak ať se ti daří :).
U zvířat se těm žebrajícím pohledům nedá odolat, znám :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Účelem tohoto blogu je ukázat,že sokolnictví není jen o tom,že dravec přilítá na rukavici za kus masa,ale že to je i o srandě a přátelství mezi dravcem a člověkem. :) :)