Kroužek, zloděj a nový cíl..

21. února 2015 v 20:22 | Sonča |  Eddie ♥ - 2015

Kroužek, zloděj a nový cíl..

Eddoušek na intru...

Eddie si svůj, po dlouhé době, první týden na intru užil... tedy, co se týče procházek.. Chodím s ním téměř každý den ven a po zimě ho pomalu rozlítávám.. Já jsme spokojená, on je spokojenej.. co víc si přát..

Jen na něm pozoruju naprdnutou náladu, za kterou nejspíš stojí změna prostředí.. Vyměnil klid vesnice za město, kde na něj pořád někdo klepe, musí pečlivě sledovat kuřáky, holuby ve vedlejší ulici a káňata nad lesem.. Joo, když je někdo drbna, má to potom hold těžký.. :D

Postupně se snažím sokolnický kroužek utvářek k obrazu svému - to znamená, že děcenům chci k sokolnické teorii přidat i mysliveckou teorii a tím vytvořit sokolnicko-myslivecký kroužek, což se jim hodí, vzhledem k jejich zapálení do sokolnictví... zatím to díky mé lenosti připravit nějaký materiály a zaneprázdněnosti ohledně maturitních prací stojí kroužek na stejném bodě a občas to i upadá.. ale děcka vypadaj spokojeně a asi je to baví.. Tak to možná přeci jen tak hrozné není..Docela mě to překvapilo tento týden v ZUŠce.. Na housle jsem nesáhla 14 dní a popravdě mi to bylo i tak nějak šumák.. V posledních týdnech jsem byla poměrně frustrovaná, protože ačkoliv jsem cvičila poctivě každý den minimálně hodinu, výsledky se nedostavovaly.. Tak jsem se rozhodla na housle opravdu nesáhnout a vyzkoušet, jestli dopadnu na hodině hůř nebo stejně, jako když cvičím, nebo dokonce líp..
A věřte - nevěřte! Ačkoliv je to k neuvěření.. Já opravdu po těch 14 dnech flákání a "ani-na-ty-housle-nesáhnu" náladě jsem měla asi nejlepší výsledky za poslední měsíc a půl .. Takže už vím, jak na to! :D

Ach ty jeho kukadla!! :3

Pátky miluju, škola je krátká a jede se domů.. Na intru mě to v poslední době vůbec nebaví.. vlastně si už ani nevzpomínám, kdy mě to tam naposledy bavilo..
Tenhle rok se tam začalo docela slušně krást.. Kradlo se tam teda vždycky, ale nikdy to nedošlo dál než k věcem ukradeným z ledničky.. Onen hříšník, který byl při krádeži načapán, byl vyhozen z intru..
Jen s příchodem nových prváků se tato hranice maximálně překročila a začalo se krást nejen na pokojích, ale údajně se i vychovatelům přímo z vychovatelny (!!) ztratili peníze.. a néé zrovna málo..
Teď se zase řeší ukradená hra na x-box z klubovny.. V podstatě se dala beztrestně vrátit bez trestu (ve srovnání s lednicí je to dobrý ne? ).. Jenže onen zloděj jí nevrátil a tak se celý intr musí skládat na novou.. Já si stojím za svým a nic platit nebudu.. Do klubovny vůbec nechodím a x-box též nevyužívám.. Dobrá.. 10,- není taková pálka, ale jde o princip..
Pro zleděje je výhodnější dát 10,- než si za 700,- kupovat novou.. Kdyby záleželo na mě, ten x-box bych prostě zrušila, do doby, než by tu hru nevrátili... Ale x-box funguje dál a my jen cálujem za něčí drzost..


Od zítřka začínám běhat.. Máminy "komplimenty" s tím, že jsem přibrala.. že mi narostla prd... zadek už mi opravdu začínají lézt krkem.. ale na jednu stranu má pravdu.. Listopadová - milotstná - deprese, Vánoce a stres před zkouškami z myslivost si opravu vyžádali svou daň a na mém břiše by se dal zřídit pneu servis.. :D :D Dala jsem si nový cíl, že běhat opravdu začnu.. Navíc.. po mnoha zkušenostech, jsem zjistila, že běhání je u mě jediný sport, při kterém jdou kila opravdu dolů.. :D Tak je asi nejvyšší čas oprášit botky a vyrazit ...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jsi jedináček?

Ano
Ne

Komentáře

1 Haník Haník | 23. února 2015 v 17:43 | Reagovat

Je super, že jste s prací oba spokojeni :3
Neboj, když jsou koně naprdnutý, je to horší ;) Když na nic sedíš :D
Škoda, že je to tak daleko, taky bych chodila na sokolnickej kroužek a učila se o myslivosti :3
Jak to bude s GG ;)?
Njn, musíš si taky od houslí někdy odpočinout, no ne? ;) Já už si asi taky sednu ke klavíru :D
Aha, zlatá základka, já půjdu na gympl do našeho města, takže snad NO PROBLEM, ale taky bych se na to bejt tebou vyprdla a neplatila...
Tak to držím palce ;) Já jsem se včera u koní dosti nadřela, koně jsou nadupaný, oni by běhali, jenže když chceš ty, oni nechtějí a naopak, takže nevíš, co chceš dělat. Prostě je musíš prohnat sněhem, to se unaví :D A potom ještě nebyli vyřádění, tak jsme běhali po výběhu, no to byla makačka, byla jsem udejchaná víc jak oni :X :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Účelem tohoto blogu je ukázat,že sokolnictví není jen o tom,že dravec přilítá na rukavici za kus masa,ale že to je i o srandě a přátelství mezi dravcem a člověkem. :) :)