Fanoušek v Kryštofových Hamrech

6. července 2013 v 17:52 | Sonča |  Prázdniny 2013
6. Den prázdnin

Fanoušek v Kryštofových Hamrech

Eddie má stále vysokou kondici, nevadí. Venku stejně nebylo počasí při kterém by se dalo lítat.. Šílené vedro střídaly přeháňky a naopak.
S rodičema jsme si na dnešek naplánovali výlet... Jeli jsme do Kryštofových Hamrů na větrné elektrárny a přehradu.. Vzali jsme Eddieho a psa Reggieho..

Hned na první zastávce jsme se potkali s jednou rodinkou.. Máma,táta,jejich malý syn a pes.. V tu chvilku jsme ještě netušili jsme,že budou mít společnou cestu jako my... Malý chlapeček (Fanoušek) se přiblížil a pozoroval Edu, zeptala jsem se ho, jestli si ho nechce pohladit.. Pohladil si ho a okamžitě běžel k mamce do objetí.. Pak se odešli koukat na elektrárny někam si pryč..
Po vyfocení pár fotek a prohlídnutí okolí naše cesta pokračovala směrem k přehradě..
Šli jsme na hráz a začali přijíždět skupinky německých dětí, které měli cyklisťák.. Ihned jsme se stali středem zájmu.. Ze skupinek lítali slova Vogel!! Vogel!! A pak i napodobování kočičích mňoukání.. Ehm, kdyby věděli co takový pták s kočkou dokáže, asi by mlčeli.. :D Na hrázi bylo krásně, ale zatažené počasí to trochu kazilo.. Foukal silnější vítr a Eddie začal rozevírat křídla..
Pak se tam objevila rodinka a malý Fanoušek na mě volal.. To jsem já,ten co si ho hladil! Smála jsem se a šla jsem dál.. Prošli jsme se a při cestě zpět a přípravě k odjezdu jsme se s rodinou zase střetli.. Malý Fanoušek se ptal, kam jedem a kde máme ptáčka.. Řekli jsme mu, že odpočívá v domečku.. Ukázali jsme mu ho a nabídla jsem mu, jestli si ho nechce podržet na ruce.. Přijmul to a se vší parádou se do toho vrhnul.. Tatínek si ho vyfotil a pobízel synka, aby nastoupil do auta a mohli jet domů, ale malý chlapeček ne a ne.. Kde bydlíte!?!? ptal se.. :D Smáli jsme se a řekli mu celou adresu.. Smíchem jsme pomalu ani nemohli pobírat dech.. Odjeli a my se taky vydali domu..

Více fotka na:
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se máš?

Skvěle.. :) 66.5% (133)
Nic moc.. :/ 24.5% (49)
Hrůza.. :( 9% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Účelem tohoto blogu je ukázat,že sokolnictví není jen o tom,že dravec přilítá na rukavici za kus masa,ale že to je i o srandě a přátelství mezi dravcem a člověkem. :) :)