Eddie - Náš první den

7. června 2013 v 14:20 | Sonča |  Eddie ♥ - 2013

Eddie - Náš první den

Ráno jsem se vzudila kupodivu brzy na to,že jsem šla spát v 1 ráno.. Vytáhla si Eddu u sebe v pokoji,abych zjistila jak na tom je, a asi se mu to moc nelíbilo, protože mi ohodil svými hov** ehm ehm výkaly celý pokoj a jeho peří, které měl také špinavé se mě o mě otřelo a měla jsem TO úplně všude.. Ale tak co, koberec se vyčistil a sebe jsem umyla - ale raději o tm mamce říkat nebudu.. Nechala jsem Eddu chvíli ještě odpočívat a skočila udělat takový menší sezení... Jeho špalek se povedl a pak jakoby se mi to zdálo. Psi si Eddy nevšímali, ani kočky.. má největší obava se rozplynula..
On je prostě "kjůůůt"! :) :3

Edda se sice chvilku psů bál, ale po chvilce si na ně zvykl natolik, že jsem ho mohla dát k břečťanu bez větších obav a ani focení mu problémy nedělalo. Byla jsem upozorněná na to, že může sekat, takže s hlazením mám nějaký čas počkat.. A ono prdlajs! Edda je takovej beránek, že se nechá hladit a ani jednou neseknul. Je poměrně unešenej objímkama a poutkama, který na sobě nikdy předtím neměl.. Dneska nežral, na což jsem byla upozorněná taky a dalo se to i očekávat.. není ještě zvyklej ..
Má pár dní spát ještě v bedně, takže jakmile se venku setmělo Edd šel dovnitř, koukali jsme na film a pak jsem ho dala do bedny, aby měl už konečně po dnešku klid. Reggie musel z pokoje, protože čuchal kolem bedny a Eddie jančil, takže navykání na psy pokračuje..
Z dneška mám dobrý pocit.. Eddie je boží, ťunťa a roztomiloučký kuřátko! :D

Poznatky a fakta:
- Je boží ...
- Je božsky boží! ...
- Máma se ho bojí ...
- Všichni si myslí, že je půjčenej/školní ...
- Má oči skoro větší než hlavu ...
- Tahá mě za vlasy ...
- Když řve, praskaj ušní bubínky...
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Účelem tohoto blogu je ukázat,že sokolnictví není jen o tom,že dravec přilítá na rukavici za kus masa,ale že to je i o srandě a přátelství mezi dravcem a člověkem. :) :)