První noc na intru

13. června 2013 v 14:15 | Sonča |  Eddie ♥ - 2013

První noc na intru

(den šestý)
Zítra to bude přesně týden, co jsem si jela pro svého Eddieho.. Za těch šest dní, co jsem Eddieho poznávala, a on mě, jsem si ho opravdu oblíbila. Je úžasnej!
Dnešní den byl vyjímečný hlavně tím, že dnes to bude poprvé co Eddie bude spát s námi v pokoji na intru. Juhů! Odpoledne, když sem si pro něj šla, tak jsme si udělali menší dvou a půl hodinovou procházku po lese. Svítilo sluníčko a v lese bylo nádherně, proč Eddieho hned brát na pokoj, když je venku tak hezky. Eddie je úplně úžasnej, nevyráží z rukavice a v klidu sedí a přitom pozoruje okolí lesa.

Po procházce, jsem ho nachvilku dala odpočinout do bedny a mazala do sprchy, na pokoji nebyl nikdo, kdo by se o něj postaral během doby, co budu ve sprše, tak musel hold do bedny. Jakmile jsem se vrátila ze sprchy a otevřela přepravku šíleně jsem se lekla!
V takovéhle pozici tam ležel a koukal na mě. V tu chvilku jsem si myslela, že mu něco je. Ale byl v pohodě, jen si prostě takhle šíleně lehnul.. Proč ne.. :D

Po tom co moje (naše) spolubydlící odešla do kina, rozhodla jsem se Eddieho pustit z přepravky ven, po 5 minutách, co se rozkoukával po pokoji vyšel z přepravky ven a hledal místo kam by si sednul. Vyzkočil si na přepravku a o pár vteřin později přesednul na postel, neodolal ani žebříku na palandě... Z žebříku se tímto stalo jeho oblíbené místo na sezení.
Po učební době (18:30 - 19:30) přišla doba krmení.. zrovna dneska, když jsem si dala zmrazit kuřata, tak tu byl Eddie nečekaně přes noc. Dali jsme je rychle rozmrazit, takže bez večeře nebyl.

Zjistila jsem taky, že to není taková slepice jak vypadá.. Po tom co přistál na notebooku a smetl všechny věci ze stolu jsem si uvědomila, že už to není taková malá nelétavá slepička. Výcvik asi bude brzy moci začít.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Účelem tohoto blogu je ukázat,že sokolnictví není jen o tom,že dravec přilítá na rukavici za kus masa,ale že to je i o srandě a přátelství mezi dravcem a člověkem. :) :)