Ukázky - Karlovy Vary

16. června 2013 v 21:15 | Sonča |  Eddie ♥ - 2013

Ukázky - Karlovy Vary

Ráno jsem vylezla z postele hodně brzo, abych sebe a Eddieho stihla připravit na dnešní Myslivecké slavnosti.. Vyjeli jsme asi kolem 8:30 směr Karlovy Vary..
Cesta tam utíkala docela rychle, během cesty si s Pavlem povídáme o Eddiem a o dnešku.

Když jsme přijeli na slavnosti, pán od pořadatelů se nás zeptal: Vy jste stánkaři?? Se smíchem jsme mu odpověděli, že nejsme stánkaři, ale jsme ukázkáři s dravcema a poslal nás k malému paloučku, kde jsme měli prostor pro dravce.. Eddie byl skvělej.. všichni byli úžasní.. Jako vždy jsme si užili mnoho srandy, jak s originálními otázkami lidí až po naše vlastní perličky jako například pojídaní ledové tříště, které skončilo následným stříknutí do obličeje při dělání bublin.. :D
Takže naše nové ukázkové oblečení nezůstalo dlouho čisté a beze skvrn.. :D

(foto facebook - falcopredonum)

Během pauzy si jdu ještě rychle projít slavnosti, abych se koukla, kde co mají.. Na podiu byla ukázka vábení zvěře (jelenů), sem tam nějaký občerstvení a obleečení.. Já zavítala ke kloboukům, kde jsem si jeden vybrala a koupila.. Z dámských taky měli pouze jeden druh (diskriminace! :D ), díky Bohu mi sluší, takže jsem neváhala a koupila si ho..
Domů jsme s vrátili kolem 19:15 ..těšila jsem se na horkou sprchu a do postele.. Nakonec to dopadlo tak,že jsem šla spát asi kolem 23:00 ..
Na internetu jsem též našla svůj nový klobouk. Na slavnostech byl s dosti tučnou přirážkou, ale možnost vyzkoušet si ho je k nezaplacení.. :) :D

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Účelem tohoto blogu je ukázat,že sokolnictví není jen o tom,že dravec přilítá na rukavici za kus masa,ale že to je i o srandě a přátelství mezi dravcem a člověkem. :) :)