Opět na intru

16. června 2013 v 21:48 | Sonča |  Eddie ♥ - 2013

Opět na intru

Dneska byla hodně dlouhá noc! Unavená z ukázek jsem zalezla do postele, ale spát nemohla. Křečet aktivně kousal mřížky svý klece a mě to dohánělo k šílenství. Proč jsem ho nedala do jiné místnosti? Dala bych, ale pohodlí postele mě natolik drželo, že jsem hold doufala, že to zaspím. :D Vždyť to znáte! :) :D
Ráno jsem dala Eddu na hrazdu a šla si dělat svou práci, takže jsem lenošila doma a říkala si, že vše, co je potřeba udělat, udělám pak.. Času dost!
Odpoledne, když jsem se konečně odhodlala k nějakému pohybu, jsem vyrazila s Eddiem ven a pak na zkoušku zda udělá nějaký přískok za odměnu na rukavici. A překvapil mě.. Hodně mě překvapil.. během 30 minut jsme udělali tolik přískoků, že jsem je ani nepočítala.. :) Je to kluk jeden šikovnej..:)

K večeru jedeme na intru, kde Eddie využívá toho, že zvládá lítat a zboří tak půlku pokoje. S nevinným pohledem na mě pak kouká, jak ten nepořádek musím uklízet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Účelem tohoto blogu je ukázat,že sokolnictví není jen o tom,že dravec přilítá na rukavici za kus masa,ale že to je i o srandě a přátelství mezi dravcem a člověkem. :) :)