Eddie ve škole

11. června 2013 v 6:37 | Sonča |  Eddie ♥ - 2013

Eddie ve škole

(den čtvrtý)
Dnešní den byl poněkud komický - přišla zpráva,že si můžu Eddieho vzít sebou do školy. Okamžitě jsem se zvedla ze židle, vzala kuřátka (krmení) a běžela za učitelkou, kterou jsme měli první hodinu, jestli jí to nevadí.. A nevadilo.. pak jsem si šla pro Eddieho, převzala si ho a šla směr třída.. Po vstupu do třídy se ozývalo: Hej dobře! a podobně..

První hodinu (geologie) jsme zvládli v pohodě, Eddie se ani nehnul, maximálně se protáhl nebo podíval, co se po třídě šustne. Pak nadešla druhá hodina (geografie), která byla trochu komičtější.. Eddie mi začal brát tužky a ořezávátko z penálu a aby toho nebylo málo po***al podlahu.. :D Všichni samozřejmě upřeli zraky na mě a Eddieho, včetně učitele.. "Já to uklidím!" řekla jsem a šla k umyvadlu pro ty boží utěrky, co se hodí leda na dvě věci.
Pak nadešla hodina němčiny, tam už ho chytla "nálada" a neustále chtěl skákat na učitelský stůl, nebo pozoroval z okna uličku ve které hnízdí holubi. Učitelce jeho přítomnost asi nedělala moc dobře, stále na nás koukala a Eddie koukal na ní. Táákže jsem totálně zkazila písemku, ale tak co.. :D (Nakonec jsem dostala za 2!! To jsem ani nečekala)
Pak přišla poslední naše společná hodina (následoval tělocvik-plavání, kam si ho pochopitelně vzít nemůžu)..

Po těláku přišel náš sokolnický kroužek do kterého s námi v pondělí (a teď snad už i ve středu chodí 3 malý kluci, nebylo by to špatné, nebýt tam jednoho grrr!! Fakt drzýho kluka! Závidím dravcům tu odvahu, že se vůbec vrací na rukavici, zpátky k němu!
Já být dravec, tak bych ulítla okamžitě a co nejdál!! :D Po skončení kroužku jsme vyšlapali s Pavlem na intr,aby jsme si prohlídli nové oblečení na ukázky.. Je skvělý, hlavně ta vesta!!! ♥♥♥ :D
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Účelem tohoto blogu je ukázat,že sokolnictví není jen o tom,že dravec přilítá na rukavici za kus masa,ale že to je i o srandě a přátelství mezi dravcem a člověkem. :) :)